Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Přírodovědná soutěž Zlatý list - Krajské kolo Olomouc

Přírodovědná soutěž Zlatý list - Krajské kolo OlomoucDatum konání:
20.5.2016

V pátek 20. května 2016 proběhlo v Olomouci Krajské kolo Zlatého listu Olomouckého kraje. Soutěžní stezka s deseti stanovišti byla připravena v botanické zahradě a rozáriu Výstaviště Flora Olomouc – Bezručovy sady.  Jako vítězové základního kola z Kladek – Bělé se krajského kola účastnili i naši žáci. V krajském kole soutěžilo 162 dětí, průběh zajistilo skoro třicet odborníků a pořadatelů DDM Olomouc a Iris Prostějov. V silné konkurenci dětí z gymnázií a plně organizovaných škol se naši žáci snažili a obsadili pěkné 13. místo.  Děkujeme jim za pěknou reprezentaci naší školy.
KK ZL vysledky.xlsx

m_DSC09304.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů