Úvod > Dokumenty > Pro rodiče > Výsledky zápisu do 1. ročníku školního roku 2016-2017

Výsledky zápisu do 1. ročníku školního roku 2016-2017

29.1.2016

Ve čtvrtek 28. ledna 2016 se konal v naší škole zápis do 1. ročníku pro školní rok 2016/2017. Jsme rádi, že rodiče zvolili naši školu a přivedli nám k zápisu 7 dětí. Budoucí žáčky čekala řada úkolů – něco o sobě povědět, dokázat správné držení tužky, namalovat postavu, rozlišovat tvary a barvy, počítat předměty, správně vyslovovat hlásky, přejít po lavičce nebo prolézt tunelem. Poradili si s tím různě, ale všichni odcházeli s drobným dárečkem a snad i s dobrým pocitem, že se něco v jejich životě brzy změní. Do nového období jejich dětství jim přejeme dostatek radosti a potěšení ze získávání dalších životních zkušeností a nových kamarádů. (Více obrázků je ve fotogalerii)

m_DSC07044.JPG

Výsledky zápisu do 1. ročníku 2016-2017.pdf