Úvod > Dokumenty > Pro rodiče > Škola v přírodě - ozdravný pobyt

Škola v přírodě - ozdravný pobyt

4.4.2016
Datum ukončení:
11.4.2016

Vzhůru na palubu dálky nás volají.....
Termín letošní Pirátské školy v přírodě se kvapem blíží. Ozdravný pobyt je realizován v rámci projektu Státního fondu životního prostředí ČR pro školy z oblastí se znečištěným životním prostředím. Veřejná zakázka je financována z neinvestiční dotace SFŽP ČR (výdaje spojené s realizací programu a dopravou v oblasti s vyhovující kvalitou ovzduší) a z příspěvků od rodičů žáků. Termín odevzdání přihlášky a posudku o zdravotní způsobilosti je nejpozději 18. března 2016. Zodpovědně vyplňte zejména informace týkající se zdravotního stavu a používaných léků. Prohlášení Zákonných zástupců dítěte odevzdáte až při odjezdu v pondělí 4. dubna 2016.
1. ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA.pdf
2. POSUDEK O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI DÍTĚTE.pdf