Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Znovuotevření školy od 25. května 2020

Znovuotevření školy od 25. května 2020Datum konání:
10.5.2020

Vážení rodiče,

na základě harmonogramu vlády o uvolňování opatření ve školách se od 25. května 2020 umožňuje otevření škol a osobní přítomnost žáků 1. stupně na vzdělávacích aktivitách formou školních skupin po maximálně 15 žácích (tzv. prezenční výuka). V rámci ochrany rizikových skupin pedagogických i nepedagogických pracovníků, a stejně tak i žáků a jejich rodinných příslušníků, bude i nadále umožněna tzv. distanční výuka (domácí). Osobní přítomnost žáků ve škole není povinná, po zvážení všech okolností se rozhodnou o přítomnosti žáka ve škole jeho zákonní zástupci.
Více informací najdete v sekci Dokumenty - Pro rodiče nebo ve svém emailu.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů