Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zlatý list

Zlatý listDatum konání:
24.4.2018

V úterý 24. dubna 2018 se žáci 1. - 5. ročníku zúčastní přírodovědné soutěže Zlatý list, který pořádá DDM Orion Němčice nad Hanou. Akce se koná v lese mezi Dzbelem a táborovou základnou v Kladkách. Účastní se 4 šestičlenná družstva.  Okruhy otázek: ekologie, ochrana přírody, geologie, astronomie, živočichové a rostliny. Žáci, kteří nejsou členy soutěžních družstev, se mohou zúčastnit akce jako doprovod.
S sebou: pevné boty, teplé oblečení odpovídající počasí, pláštěnku, svačinu na celý den, špekáček na opékání, chleba.
Sraz žáků je v  8. 00 hodin u školy, odjezd autobusem do Dzbele.  Návrat do Pivína ke škole mezi 15. - 16. hodinou. 

m_img.obrazky.cz.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů