Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výsledky přírodovědné soutěže Zlatý list

Výsledky přírodovědné soutěže Zlatý listDatum konání:
24.4.2018

V úterý 24. dubna 2018 se většina žáků naší školy zúčastnila v Kladkách - Bělé 46. ročníku přírodovědné soutěže Zlatý list, kterou pořádal DDM Orion Němčice nad Hanou. Soutěžilo se v šestičlenných družstvech. V kategorii nejmladších žáků, tj. 1. – 3. ročník, se umístili naši žáci 3. ročníku na 1. místě a žáci 2. ročníku na 3. místě. V kategorii mladších žáků, tj. 4. – 6. ročník, se v konkurenci žáků z plně organizovaných škol umístili naši žáci 4. ročníku na 2. místě a žáci 5. ročníku na pěkném 4. místě. Zbývající žáci si trasu prošli mimo soutěž. Krásný jarní den jsme si všichni užili. Děkuji všem účastníkům za vzornou reprezentaci naší školy.
m_D 11.jpgm_D 1.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů