Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Vyzkoušeli jsme si svoji angličtinu

Vyzkoušeli jsme si svoji angličtinuDatum konání:
22.6.2016

V pondělí 20. a ve středu 22. června 2016 měli naši žáci skvělou příležitost vyzkoušet si anglický jazyk naživo. Navštívila nás Nikolčina teta paní Sylva Cooper Dostálíková se svojí dcerou Amálkou, které žijí v daleké Austrálii. Žáci všech ročníků, od nejmenších až po nejstarší, si mohli vyzkoušet, jak rozumí anglickému jazyku. Dozvěděli se mnoho zajímavých informací o životě, zvířatech, rostlinách a také školní docházce v Austrálii. Děkujeme za návštěvu.
http://sylvacooper.blogspot.cz/

m_DSC00091.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů