Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výukové programy Ferda Mravenec a Člověk mezi odpady

Výukové programy Ferda Mravenec a Člověk mezi odpadyDatum konání:
10.3.2016

Ve čtvrtek 10. března 2016 zavítají do naší školy pracovnice Ekocentra Iris v Prostějově. Pro žáky 1. – 3. ročníku si připravily výukový program „Ferda Mravenec“, který zavede děti na návštěvu mraveniště a seznámí je s životem mravenců – vývojem, stavbou těla a potravou. Pro starší žáky 4. a 5. ročníku budou mít připravený program „Člověk mezi odpady“. Žáci se budou zabývat problematikou třídění odpadu do kontejnerů, složením odpadu – provedou pitvu krabice tetrapacku, zahrají hru Hřbitov odpadků a budou se zamýšlet nad tím, jak můžeme omezit vznik odpadů v našich domácnostech. Cena programu je 45 Kč.

m_Ferda_monitor2.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů