Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Barevný velikonoční týden

Barevný velikonoční týdenDatum konání:
21.3.2016
Datum ukončení:
23.3.2016

V naší škole jsme si chtěli zpestřit čekání na velikonoční svátky a tak jsme vyhlásili od 21. března „BAREVNÝ TÝDEN“. Děti mohly každý den přijít do školy oblečení v barvě daného dne. V pondělí se škola zabarvila domodra. Nosili jsme modrá trička, mikiny, prostě kdo co měl. Úterý se zabarvilo dožluta a středa byla dočervena. Na přípravě barevného týdne se podílely paní učitelky Musilová a Hýblová. Každý den měly pro děti připravené obálky s velikonočními úkoly, které byly ukryté na různých místech školy a děti si je musely najít. V duchu Velikonoc si žáci vyzdobili také svoje třídy i celou školu, všude jsme mohli narazit na pestrobarevné slepice, kohouty, zajíčky, velikonoční kraslice a jiné symboly těchto jarních svátků. Barevný týden jsme si všichni moc užili.m_DSC07579.JPGVíce ve fotogalerii.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů