Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výsledky Zlatý list 2017

Výsledky Zlatý list 2017Datum konání:
25.4.2017

V úterý 25. dubna 2017 se tři šestičlenná družstva 3., 4. a 5. ročníku naší školy zúčastnila ve Dzbelu 45. ročníku přírodovědné soutěže Zlatý list, kterou pořádal DDM Orion Němčice nad Hanou.
V kategorii nejmladších žáků, tj. 1. – 3. ročník, se umístili naši žáci 3. ročníku ve složení Agáta Hornová, Patricie Strouhalová, Nela Štětařová, Anna Verbická, Jan Vojtášek a Adam Kvasnička na 1. místě.
V kategorii mladších žáků, tj. 4. – 6. ročník, se v silné konkurenci žáků z plněorganizovaných škol umístili naši žáci 5. ročníku ve složení Tomáš Ježek, Markéta Janíková, Ondřej Crhan, Tereza Sokolová, Tomáš Verbický a Ondřej Sváček rovněž na 1. místě.
Děkuji všem účastníkům za vzornou reprezentaci naší školy.
m_Zlatý list.jpg

 Výsledky soutěže ZLATÝ LIST 2017.docx

 

Uložit


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů