Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Krajské kolo Zlatý list 2017

Krajské kolo Zlatý list 2017Datum konání:
19.5.2017

V pátek 19. května 2017 proběhlo v Olomouci Krajské kolo Zlatého listu Olomouckého kraje. Soutěžní stezka s deseti stanovišti byla připravena v botanické zahradě a rozáriu Výstaviště Flora Olomouc – Bezručovy sady.  Jako vítězové základního kola z Kladek – Bělé se krajského kola účastnili i naši žáci. V krajském kole soutěžilo více než 150 dětí, průběh zajistilo skoro třicet odborníků a pořadatelů DDM Olomouc a Iris Prostějov. V silné konkurenci dětí z gymnázií a plně organizovaných škol se naši žáci snažili a obsadili vynikající 10. místo. Děkujeme jim za pěknou reprezentaci naší školy.

vysl_zl_kk.pdf

m_DSC04924.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů