Úvod > Škola > Aktuality > Testování žáků od 3. ledna 2022

Testování žáků od 3. ledna 2022

3.1.2022

Od pondělí 3. ledna 2022 do 16. ledna 2022 bude probíhat testování žáků/zaměstnanců 2krát týdně, vždy v pondělí a čtvrtek.
Od pondělí 17. ledna 2022 se předpokládá, že se bude testovat zase již jen 1x týdně, vždy v pondělí. Žáci/zaměstnanci, kteří nejsou přítomni v den testování, se testují následující den příchodu do školy.
NOVINKA - povinnost testovat se mají i plně očkovaní žáci/zaměstnanci a žáci/zaměstnanci, kteří jsou v ochranné lhůtě po prodělání onemocnění.
Pokud žák/zaměstnanec nepodstoupí testování, je povinen po celou dobu pobytu ve škole ve všech prostorách školy nosit ochranu dýchacích cest.