Úvod > Škola > Projekty > Realizované projekty > EU Peníze školám

EU Peníze školám

Naše škola byla od 1. února 2011 zapojena do projektu EU peníze školám, který byl financovaného z OP VK, prioritní osa 1 – Počáteční vzdělávání, oblast podpory 1.4 – Zlepšení podmínek vzdělávání na základních školách

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.1410

Rozhodnutí o poskytnutí dotace číslo: 2612/21/7.1.4/2011

Celý projekt byl zaměřen na 7 prioritních oblastí. Naše škola si ve svém projektu Interaktivní a zajímavé učení s využitím ICT zvolila šablony:

II/2 Inovace a zkvalitnění výuky směřující k rozvoji cizích jazyků

II/3 - Metodický kurz pro učitele cizích jazyků

III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Cílem projektu byla modernizace výuky nejen po technické stránce a nákup moderních vyučovacích prostředků, ale také využívání nových metod a forem práce. Do projektu byli zapojeni všichni pedagogové, kteří vytvořili celkem 252 kusů digitálních pomůcek zpracovaných převážně pro interaktivní tabule. Škola obdržela dotaci ve výši 492 685, 00 Kč. Doba trvání projektu byla do 31. 7. 2013.

Schválené DUM lze vyžádat k využití prostřednictvím emailu: zspivin@posta.pvskoly.cz