Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Zápis do. 1. ročníku

Zápis do. 1. ročníkuDatum konání:
27.3.2020

ZÁPIS DĚTÍ DO PRVNÍ TŘÍDY ZŠ PIVÍN PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

Vážení rodiče, 

termín zápisu k povinné školní docházce byl stanoven na naší škole 2. dubna 2020.  S ohledem na vyhlášení nouzového stavu a opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce vydané Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy bude zápis organizován bez osobní přítomnosti dětí ve škole, proběhne pouze formální část zápisu.

Na základě doporučení MŠMT bude škola upřednostňovat podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce, a to datovou schránkou, emailem s elektronickým podpisem (nelze prostý e-mail), doporučeně poštou nebo vhozením do schránky na dveřích školy.

Podání žádosti o přijetí/odklad k základnímu vzdělávání je možné učinit v termínu od 2. – 10. dubna 2020:

 1.    zasláním do datové schránky

Identifikátor datové schránky: yutmq53

2.      e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem

Emailová adresa školy: zspivin@posta.pvskoly.cz 

3.      doporučeně poštou

Korespondenční adresa školy: 

ZŠ Pivín, okres Prostějov, příspěvková organizace

798 24 Pivín 170

 4.      vhozením v řádně zalepené obálce do poštovní schránky na dveřích školy

Všechny potřebné formuláře jste již obdrželi prostřednictvím Mateřské školy Pivín. Navíc přiložíte kopii rodného listu dítěte, která bude po kontrole údajů skartována.

Osobní podání bez přítomnosti dítěte bude umožněno ve čtvrtek 2. 4. 2020 v době od 8.00 – 9. 00 hodin za dodržení příslušných hygienických doporučení. V tomto případě rodný list a občanský průkaz pouze předkládáte.

Rozhodnutí o přijetí/odkladu vydává ředitelka školy bezodkladně, nejpozději do 30 dnů od zahájení správního řízení. Bude doručeno poštou.

Po ukončení mimořádných opatření uspořádáme setkání se zapsanými dětmi zaměřené na seznámení se s učitelkami, vzdělávacím programem a s prostředím školy.

Přeji Vám v těchto dnech co nejvíce zdraví, pohody, trpělivosti a dobré nálady.

                                                                                                                                                                  Mgr. Květoslava Žondrová, ředitelka školy

priloha_764356118_1_Opatření ministra školství_podpis.pdfKomentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů