Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Výukový program Poznej svého psa

Výukový program Poznej svého psaDatum konání:
13.4.2016

Ve středu 13. dubna 2016 se uskutečnil na naší škole výukový program „Poznej svého psa“. Cílem bylo naučit děti zodpovědnému vztahu ke zvířatům, bezpečnému zacházení se psy a předcházení úrazům způsobeným psem. Pejsci, kteří nakonec do naší školy přijeli, předčili naše očekávání. Toníček, Anička a Princezna se více než psům podobali spíše medvědům. Děti se učily, jak správně reagovat, pokud se setkají s volně pobíhajícím psem, kdy a jak pohladit psa, jak se chránit při napadení a vyzkoušely si, jak psa vodit na vodítku a vyčesávat srst.

m_DSC08932.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů