Úvod > Škola > Aktuality > Výlet na Sluňákov

Výlet na Sluňákov

11.12.2019

Ve středu 11. 12. 2019 jedeme do Střediska ekologické výchovy Sluňákov v Horce nad Moravou na program Příroda v zimě. Sraz žáků je v 7. 30 hodin u školy, odjezd v 7. 45 hodin autobusem, návrat kolem 12.30 hodin. S sebou si žáci vezmou vhodné oblečení, pláštěnku, svačinu, pití, přezůvky. Po návratu bude oběd i ŠD.
Část programu probíhá vevnitř a část venku. Pracovníci střediska doporučují aktuálně na venkovní pobyt dobré boty, které nepromoknou nebo gumáky a teplé ponožky. (možno vzít starší boty na přezutí s sebou). Žáci si hradí cenu programu 60 Kč. Dopravu autobusem hradí žákům SRPŠ.
m_img.obrazky.cz.jpg