Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Veselé zoubky 2015

Veselé zoubky 2015Datum konání:
17.6.2015

Také naše škola se v rámci výchovy ke zdraví zapojila do preventivního programu Veselé zoubky 2015 společnosti dm drogerie markt.s.r.o. Tento program jsme realizovali ve středu 17. června 2015 s žáky 1. a 2. ročníku. V úvodu jsme děti seznámili s tím, jak zoubky fungují, k čemu je máme, jak rostou a mění se, co je zubní kaz. V další části čekala na děti projekce filmu „Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek". Žáci se zábavnou formou dozvěděli, že i známý uličník Hurvínek má někdy potíže se správnou péčí o své zoubky. V poslední teoretické části jsme dětem přiblížili zásady správné péče o zoubky, jak si čistit zoubky a proč navštěvovat zubního lékaře.  Za odměnu žáci získali preventivní taštičku s produkty péče o zoubky (zubní kartáček, zubní pastu, žvýkačky bez cukru, přesýpací hodiny pro čištění zubů a informační brožuru pro rodiče). Odměnou nám i rodičům snad bude úsměv plný zdravých a silných zoubků našich dětí.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů