Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Tonda Obal na cestách

Tonda Obal na cestáchDatum konání:
26.3.2019

V úterý 26. března 2019 navštíví naši školu lektoři společnosti EKO – KOM s výukovým programem „Tonda obal na cestách“. Během programu se žáci naučí mnoho zajímavých informací o tom, proč a jakým způsobem se odpady třídí a co se z tříděných odpadů vyrábí. Součástí je také hra, kdy si žáci prakticky vyzkouší třídění odpadů v praxi. Tento program je připravený ve spolupráci Ministerstva životního prostředí, Ministerstva průmyslu a obchodu a Pedagogickou fakultou UK Praha.
m_201501131635_obal (1).jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů