Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > První cvičení jógy v letošním školním roce

První cvičení jógy v letošním školním roceDatum konání:
27.10.2015

Již třetím rokem dojíždí do naší školy jednou měsíčně cvičitelka jógy paní Andrea Pacejková z Vyškova. Cvičením jógy děti získají pevnější a zdravější tělo, osvojí si i jeho správné držení a dosáhnou lepší koordinace a rovnováhy. Jóga jim pomůže daleko lépe se soustředit, vnímat a ovládat své tělo a snadněji zvládat stresové situace. První cvičení ve školním roce 2015/2016 se uskuteční v úterý 27. října 2015, cena lekce je 40 Kč.

Pozdrav Slunci
Teď se rovně postavíme
a sluníčko pozdravíme.
Dlaně otoč k sluníčku,
spoj je a dej k srdíčku.
Podívej se k nebi vzhůru,
skloň se k Zemi,
úctu vzdej
a chvíli se nehýbej.
Nahoru své ruce zdvihni,
nad hlavou je spoj,
dej je dolů k srdci svému, pozdrav Slunce „Hari Óm.“  


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů