Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Provoz školy od 11. 1. 2021

Provoz školy od 11. 1. 2021Datum konání:
11.1.2021

Vážení rodiče, ráda bych Vám sdělila několik důležitých informací:

1.) MŠMT informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna 2021 i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021 (viz Informace k provozu škol a školských zařízení informace-k-provozu-skol-od-27-12-do-10-1.pdf (edu.cz)

2.) Pro naši školu to znamená, že je povolena ve škole od pondělí 11. ledna 2021 osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníku, zároveň i žákům 3. ročníku, protože jsou ve spojené třídě s 1. ročníkem.

3.) Výuka bude probíhat podle běžného rozvrhu, omezena je stále hudební a tělesná výchova (pouze vycházky). Hodiny budou využívány podle uvážení vyučujících k procvičování učiva.

4.) Na provoz škol a školských zařízení se i nadále vztahuje manuál Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke covid-19 – dezinfekce, rozestupy, větrání.

5.) Povinností zůstává nošení roušek ve všech prostorách školy i ve třídách během vyučování.

6.) Žáci 1. - 3. ročníku vytvoří 1 homogenní skupinu – hlavní vyučovací předměty budou mít samostatně, některé výchovy spojené. Z důvodu existence jedné skupiny bude obnoven provoz ranní i odpolední družiny a také provoz školní jídelny. Všichni žáci přihlášení v září do družiny a jídelny budou automaticky opět od 11. ledna přihlášeni. Pokud nemáte zájem o družinu, zapište to do deníčku nebo zavolejte (582 384 230). Pokud nemáte zájem o stravování, odhlaste si oběd ve školní stravovně MŠ Pivín (582 384 299).

7.) Vzhledem k tomu, že nadále platí 5. stupeň PES, pro žáky 5. ročníku je nadále povinné vzdělávání distančním způsobem doma. Opět jim budou umožněny prezenční individuální konzultace (vždy pouze jeden žák a jeden pedagogický pracovník). Rozpis konzultací jsem poslala emailem. V pondělí 11. 1. 2021 přinesou žáci vypracované úkoly a dohodnou se s paní učitelkou na další práci.

8.) Děti posílejte do školy zdravé, bez známek infekčního onemocnění. Platí nadále stejný postup, o kterém jste byli informování emailem 30. 8. 2020. (Metodický-návod-pro-nařizování-karantény-ve-školách-a-školských-zařízeních_04_09_2020.pdf (mzcr.cz)

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů