Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Přírodovědná soutěž Zlatý list - výsledky

Přírodovědná soutěž Zlatý list - výsledkyDatum konání:
19.4.2016

V úterý 19. dubna 2016 se dvě šestičlenná družstva 4. a 5. ročníku naší školy zúčastnila ve Dzbelu přírodovědné soutěže Zlatý list, který pořádal DDM Orion Němčice nad Hanou. V kategorii mladších žáků, tj. 4. – 6. ročník, se v silné konkurenci žáků z plněorganizovaných škol umístili naši žáci na nádherném 1. a 2. místě. Děkuji všem účastníkům za vzornou reprezentaci naší školy.

Výsledky soutěže Zlatý list 2016.pdf
m_Krtečci.jpg

m_Žabičky.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů