Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Pat a Mat u nás ve škole

Pat a Mat u nás ve školeDatum konání:
6.2.2017

Pat a Mat, dvě postavičky známé dětem z večerníčkového seriálu, se objevili v pondělí 6. února 2017 v naší škole. Vždy se snaží vyřešit nějaký problém. Používají při tom různé, obvykle nevhodné nástroje, což vede k ještě větším problémům. Jejich humor je ale návodem k optimistickému přístupu k životu. Pat a Mat se sice dostávají do obtížných situací, ale nikdy se nevzdávají, dokud problém nějakým nápaditým způsobem nevyřeší. Pochvalu si zaslouží také jejich reakce na chyby toho druhého – vždy jen zavrtí hlavou, ale nikdy se jeden na druhého nezlobí. A tak by to mělo být i mezi námi.


m_DSC04505.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů