Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Oslavy lesa na Floře

Oslavy lesa na FlořeDatum konání:
3.10.2014

Letos počtvrté proběhnou v Olomouci Oslavy lesa na Floře. Mají za cíl zvýšit povědomí veřejnosti o trvale udržitelném hospodaření v lese a sloužit k jeho propagaci. Oslavy se konají 4. října 2014 v době od 9 do 16 hodin na Výstavišti Flora - Rudolfova alej. Pro děti je připraven pestrý zábavný program zaměřený na lesnictví, ochranu přírody a užívání lesů. Vstup je zdarma. Žáci 3. - 5. ročníku naší školy odjíždějí vlakem v 6. 47 hodin, návrat je 13.10 hodin. Akce se koná za každého počasí.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů