Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Oslava Dne dětí se vydařila

Oslava Dne dětí se vydařilaDatum konání:
12.6.2021

V rámci oslav Dne dětí se v sobotu 12. června 2021 objevil v pivínském parku cirkus. Zpočátku to vypadalo, že prudký déšť zkazí pečlivě připravovanou akci. Ale členové výboru SRPŠ to mají nahoře zřejmě dobře zařízené, protože po bouřce se ukázalo sluníčko a oslava mohla začít. Pod taktovkou paní Verbické a její sehrané skupiny obětavých spolupracovníků toho bylo připraveno pro děti opravdu hodně:

  • 16 stanovišť se soutěžemi (provazochodec, házení míčků klaunovi, chůze na chůdách, točení hula hop kruhem, chůze po žhavém uhlí, krocení tygra na překážkové dráze, žonglování, vzpírání činky, krmení opic, drezúra koní, skládání puzzle, jízda na koloběžce, střelba ze vzduchovky, vrhání šipek na balonky, jízda na slonovi)
  • workshop, při kterém žongléři učili děti žonglovat
  • nafukovací hrad
  • malování na obličej
  • cukrová vata
  • na kolo štěstí (úžasně ho vymyslel a vyrobil pan Verbický) dohlížela  paní Omachlíková
  • jízdu na voze taženém krásně ozdobenými koníky zajistil pan Sedlák
  • show šaška Vikiho, se kterým si děti zasoutěžily a zatancovaly
  • závěrečná diskotéka s panem Šišmou, který děti skvěle zabavil

Velkých i malých návštěvníků se i přes počáteční nepřízeň počasí nakonec sešlo docela dost. Paní učitelky rozdaly celkem u vchodu 95 soutěžních kartiček.
Na každé takové akci je potřeba dobré jídlo a pití. O to se postarala skupina rodičů ve složení: paní Vojtášková, Mlčochová, Verbická, Štětařová, Kutáčková, pan Zavadil, manželé Šišmovi a přítel školy pan Žondra. A když se to vše zamíchalo dohromady, vznikla pěkná oslava Dne dětí. Děkujeme všem rodičům, kteří pomohli s přípravou této zdařilé akce a také děkujeme obci Pivín a všem sponzorům za projevenou podporu.

m_DSC03775.JPGVíce fotografií najdete ve fotogalerii


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů