Úvod > Škola > Aktuality > Organizace vyučování od 1. listopadu 2021

Organizace vyučování od 1. listopadu 2021

1.11.2021

Vážení rodiče,

• V termínech a 8. listopadu 2021 proběhne na území vybraných okresů, mezi nimiž je i Prostějov, testování žáků na onemocnění covid – 19.
  • Testovat se bude pomocí antigenních testů, které již žáci znají za přítomnosti třídních učitelek na začátku 1. hodiny.
  • Výjimku z testování mají žáci po prodělaném covidu v ochranné 180 denní lhůtě (nutno doložit potvrzením lékaře) a ti, kteří mají platný antigenní (24 hod) nebo PCR (3 dny) test potvrzený odběrovým místem.
  • Vstup do budovy školy je umožněn pouze žákům. Jiné osoby mohou do budovy vstoupit pouze v odůvodněných a předem domluvených případech v respirátoru.
  • Užívání roušek/respirátorů se pro žáky nemění – nadále se používají ve všech společných prostorách školy, při pobytu ve třídě zatím ne.
  • Žáci, kteří odmítají testování a nemají výjimku, mají povinnost nosit roušku/respirátor po celou dobu pobytu ve škole.
  • Každý žák bude mít v aktovce jednu náhradní roušku/respirátor.
  • Očkovaní pedagogové mají povinnost nosit respirátor ve společných prostorách školy, ve výuce ne.
  • Neočkovaní pedagogové a nepedagogičtí zaměstnanci mají povinnost nosit respirátor v průběhu celého pobytu na pracovišti, tj. i ve výuce.
  • Osoby s příznaky infekčního onemocnění nemohou do školy vstoupit.
  • Buďte ohleduplní k ostatním a nemocné děti do školy neposílejte.

V následujících dnech přeji Vám i dětem hodně zdraví

Květoslava Žondrová, ředitelka školy