Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návštěva Prahy a Poslanecké sněmovny

Návštěva Prahy a Poslanecké sněmovnyDatum konání:
5.6.2018

V úterý 5. června 2018 jedou žáci 3., 4. a 5. ročníku na do hlavního města Prahy. Na programu je komentovaná prohlídka Poslanecké sněmovny v 11. 30 hodin a dále prohlídka památek Prahy. Sraz účastníků je u školy v 5.25 hodin. Odjezd vlakem z Pivína v 5.43 hodin, přestup v Prostějově a Olomouci, příjezd do Prahy 9.52 hodin. Odjezd z Prahy 16.48 hodin, příjezd do Pivína 20.10 hodin. S sebou: vhodné oblečení a obutí, pláštěnku, svačinu a pití, kartičku pojištěnce, peníze na útratu. Vlak a drobné občerstvení v Poslanecké sněmovně nám hradí náš zřizovatel obec Pivín. Děkujeme.

praha.jpg


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů