Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Návrat ze školy v přírodě

Návrat ze školy v příroděDatum konání:
11.4.2016

Žáci naší školy se od 4. do 11. dubna 2016 účastnili osmidenního ozdravného pobytu v CHKO Hrubý Jeseník, oblast Pusté Žibřidovice. Tento pobyt se uskutečnil v rámci výzvy Státního fondu životního prostředí ČR pro děti z oblastí se zhoršenou kvalitou ovzduší, kam bohužel spadá i naše obec. Pobytu se zúčastnilo 40 žáků naší školy. Díky státní dotaci zaplatili rodiče za pobyt jen 800 Kč. Program byl motivován pirátskou cestou kolem světa. Pobytem v přírodě jsme se snažili prostřednictvím vycházek a her pozitivně ovlivnit vztah dětí k přírodě a ochraně životního prostředí. Počasí nám nepřálo tak, jak jsme si představovali. Přesto jsme prožili pěkné dny se spoustou zábavy a budeme na ně jistě všichni rádi vzpomínat.

 logo.jpg

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů