Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Jablíčkový den

Jablíčkový denDatum konání:
14.10.2016

V pátek 14. října 2016 proběhl na naší škole tradiční Jablíčkový den. Akce se uskutečnila v rámci projektu Zdravá škola. Děti pracovaly na třech stanovištích ve věkově rozdílných skupinách. Na 1. stanovišti se učily poznávat jednotlivé odrůdy jablek, vážily je, měřily jejich obvod, získávaly informace o pěstování jabloní a dozvěděly se, jaký mají jablka význam pro člověka. Na 2. stanovišti ve výtvarné dílně vyráběly pěkné obrázky s motivem jablek a na 3. stanovišti si upekly jablečný koláč, štrúdl a jablíčkové růžičky. U hezky prostřeného stolu jsme si zhodnotili Jablíčkový den a na závěr jsme společně všechno s chutí snědli.


m_DSC02527.JPG

 

Uložit


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů