Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > HALLOWEEN aneb duchové a strašidla přijďte k nám do školy

HALLOWEEN aneb duchové a strašidla přijďte k nám do školyDatum konání:
31.10.2014

Duchy a strašidla pozveme do naší školy v pátek 31. října 2014.  Sraz všech velkých i malých duchů a strašidel je v 17 hodin na školním dvoře. Na programu je přehlídka módních novinek v odívání strašidel, halloweenské soutěže, minidiskotéka, výstava dýní a jejich vyhodnocení (pro špatnou letošní úrodu mohou být z různých materiálů) a na závěr lampionový průvod duchů a strašidel – možná i s překvapením.
Dobrovolnou, ale velmi vítanou vstupenkou je krátká báseň na téma Halloween přednesená při módní přehlídce (přineste ji prosím i napsanou). Pro zdárný průběh akce potřebujeme maminky i tatínky na výdej párků a čaje, na prodej čarodějného lektvaru a k soutěžím. Přihlaste se, kdo můžete pomoct. Děkujeme a hlavně přijďte.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů