Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Etiketa do škol, aneb základní pravidla chování ve škole a na veřejnosti

Etiketa do škol, aneb základní pravidla chování ve škole a na veřejnostiDatum konání:
22.9.2015

Etiketa do škol, aneb základní pravidla chování ve škole a na veřejnosti – to je název prvního ze tří výchovně -  vzdělávacích programů, které proběhnou v 22. září, 23. října a 23. listopadu na naší škole. Žáci si budou moci sami na sobě vyzkoušet různé modelové situace pod vedením lektorky Kateřiny Kloudové. Seznámí se s pojmy etiketa, s významem prvního dojmu při setkávání lidí, prakticky si nacvičí pozdrav, oslovování, představování, vcházení do místnosti, chůzi vedle osoby společensky významnější. Budou se snažit se pochopit, co je to takt, ohleduplnost a jak projevovat v běžném životě úctu k lidem. V dalších programech se budeme věnovat stolování a cestování. Cena každého programu je 50 Kč.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů