Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > 1. září jsme zahájili nový školní rok

1. září jsme zahájili nový školní rokDatum konání:
1.9.2016

Ve čtvrtek 1. září 2016 jsme se opět sešli v naší škole. Využili jsme krásného počasí a setkání jsme uskutečnili netradičně na našem školním dvoře. Přivítali jsme 7 nových žáčků 1. třídy, kteří se v doprovodu svých rodičů zúčastnili zahájení nového školního roku 2016/2017. Nejdříve všechny žáky přivítala paní ředitelka, poté pan starosta a místostarosta. Své mladší kamarády přišli pozdravit i žáci a žákyně starších ročníků. Opět se stali patrony jednotlivých prvňáčků a slavnostním šerpováním na sebe vzali závazek, že budou dohlížet na to, aby se novým žáčkům ve škole líbilo a dobře dařilo. Na přivítanou jsme potom všichni společně naši školu objali a perníkovým klíčem si ji žáci otevřeli. Viktorko, Jirko, Štěpáne, Vanessko, Lucinko, Míšo a Matěji, přejeme vám, ať se vám v naší škole líbí a zažijete v ní mnoho úspěchů. Do nového roku přejeme všem žákům i paní učitelkám hodně úspěchů při práci. Rodičům přejeme radost z výsledků svých dětí a spokojenost s prací naší školy. Přejeme všem úspěšný školní rok 2016/2017.


m_P9010004.JPG


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů