Úvod > Dokumenty > Pro rodiče > Pozvánka na vánoční besídku

Pozvánka na vánoční besídku

14.12.2014

V neděli 14. prosince 2014 se koná v tělocvičně naší školy tradiční vánoční besídka. Začátek je v 15 hodin. Srdečně vás zveme na vystoupení vašich dětí. Od 14 hodin do 17. 30 hodin je v jídelně výstava prací našich žáků a prodejní výstava vánočních vazeb paní Hany  Bosákové.
Již několik let spolupracujeme s Fondem Sidus při pořádání sbírky na vybavení dětských zdravotních zařízení a nabízíme k prodeji jejich reklamní předměty. Věříme ve vaše dobrá srdce a již předem děkujeme za váš příspěvek na dobrou věc. Nikdy totiž nevíme dopředu, kdo z nás či našich blízkých bude jednou pomoc potřebovat.