Úvod > Dokumenty > Pro rodiče > Předškoláci v lavici aneb vyučovací hodina nanečisto 1

Předškoláci v lavici aneb vyučovací hodina nanečisto 1

24.5.2016

Naše škola pro předškolní děti připravila program „Předškoláci v lavici aneb vyučovací hodina nanečisto“ jako přípravu na nové školní prostředí, odlišný způsob práce a především proto, aby si děti vyzkoušely, jak to u nás chodí a jaké je to být školákem. Program bude probíhat od 13. 00 do 14. 30 hodin tři následující úterý: 24. 5., 31. 5. a 7. 6. Společně budeme procvičovat dovednosti vedoucí k úspěšnému vstupu do 1. třídy. Náplní „školičky“ budou uvolňovací cviky ruky, předškolní matematika, hry s písmenky, orientace v prostoru a čase, analýza a syntéza slov, řečové dovednosti, pohybová obratnost.
Předškoláci v lavici aneb vyučovací hodina nanečisto.docx
 m_m_346-411-large.jpg