Úvod > Dokumenty > Pro rodiče > Mikulášské spaní ve škole

Mikulášské spaní ve škole

3.12.2015

Ve čtvrtek 3. prosince 2015 zveme všechny děti na Mikulášské spaní ve škole. Příchod do školy je v 18 hodin.
Co s sebou? nafukovací lehátko, spacák (deka), polštářek pod hlavu, sportovní oblečení, kartáček a zubní pastu, malý ručník, 40 Kč na snídani a svačinku, pouzdro, pastelky. Na programu bude malá procházka noční školou, předvánoční dílna, soutěže, hry a filmy.
Žáci, kteří ve škole nebudou spát, přijdou do školy v pátek 4. prosince nejdříve v 7. 30 hodin (škola bude zavřená). S sebou si vezmou pouzdro, pastelky a svačinu. Budeme zdobit perníčky a nacvičovat na vánoční besídku. Během pátečního dopoledne nás navštíví Mikuláš.