Drobečková navigace

Úvod > Škola > Aktuality > Ekoprogramy v naší škole

Ekoprogramy v naší školeDatum konání:
9.2.2015

V pondělí 9. února 2015 se uskuteční na naší škole dva ekologické výukové programy Ekocentra IRIS Prostějov. Pro žáky 1. a 2. ročníku to bude program U nás doma na dvorku, ve kterém se děti seznámí s různými domácími zvířaty a budou přemýšlet nad jejich užitkem a potřebami. Pro žáky 3. – 5. ročníku je připravený program Tajemství lesa, ve kterém si budou povídat o lese a jeho významu pro člověka, o funkci lesa, životě v lese, pobytových znameních zvířat a budou poznávat lesní dřeviny.
Cena programu pro jednoho žáka je 40, - Kč.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů