Úvod > Škola > Aktuality > Dětské dopravní hřiště 4. a 5. ročník

Dětské dopravní hřiště 4. a 5. ročník

21.5.2015

Ve čtvrtek 21. května 2015 se žáci 4. a 5. ročníku zúčastní jarní části výuky na dětském dopravním hřišti v Prostějově. Výuka zahrnuje část teoretickou a praktickou a žáci ji ukončí závěrečným testem a jízdou na kole podle pravidel silničního provozu. Po úspěšném splnění obou částí obdrží žáci „Průkaz cyklisty“.
Sraz žáků je v 6. 25 hodin u školy, odjezd vlakem v 6.47 hodin. Návrat vlakem ve 12 hodin. Výuka je pro žáky 4. ročníku zdarma, žáci 5. ročníku platí 10 Kč + všichni 23 Kč na vlak. S sebou si žáci vezmou vhodné oblečení, přezůvky, přilbu, pláštěnku, svačinu, pití, případně peníze na útratu.