Úvod > Škola > Aktuality > Divadelní představení

Divadelní představení

29.5.2018

Ve úterý 29. 5. 2018 jedou žáci naší školy na divadelní představení „ Princezna se zlatou hvězdou na čele“. Představení nás zavede do království krále Dobroslava, jehož dcera právě slaví osmnácté narozeniny. Ty zkazí návštěva krále Kazisvěta, který chce, aby se Lada stala jeho ženou. Známou muzikálovou pohádku hraje Pohádkové divadlo Julie Jurištové z Prahy. Vstupné 65 Kč + vlak 25 Kč. Sraz žáků je v 730 hodin u školy, odjezd vlakem v 7.47 hodin. Návrat v 11. 59 hodin z Prostějova. S sebou si žáci vezmou vhodné oblečení, pláštěnku, svačinu, pití, případně peníze na útratu.
foto divadlo.jpg