Úvod > Škola > Aktuality > Mikulášské spaní ve škole

Mikulášské spaní ve škole

1.12.2016

Ve čtvrtek 1. prosince 2016 zveme všechny děti na Mikulášské spaní ve škole. Příchod dětí do školy je v 18 hodin.
Co s sebou?  Slušné chování, dobrou náladu, lehátko, spacák (deka), polštářek pod hlavu, sportovní oblečení, kartáček a zubní pastu, malý ručník, pití, 50 Kč na lehkou večeři, snídani a svačinku, pouzdro, pastelky. Na programu bude malá procházka noční školou, předvánoční dílna, soutěže, hry a filmy. Žáci, kteří ve škole nebudou spát, přijdou v pátek 2. prosince do školy nejdříve v 7. 30 hodin. S sebou si vezmou pouzdro, pastelky a svačinu. Budeme mít Tvořivou dílnu (pečení perníků, vánoční výrobky, nacvičování na besídku).

Mikuláš navštíví na školu v úterý 6. prosince 2016.

1. prosince budu si přát,
že v naší škole zase chci spát.
Nachystám si karimatku, spacák,m_DSC06150.JPG
do batůžku se schová i můj plyšák.
Užijem si legraci, budeme se smát,
na stezce odvahy i trochu bát.
Umyjeme zuby, pusu jen trošku
a pak hurá do pelíšku.
Spát budeme sladce a nebudeme se bát,
přece naši školu máme každý rád.
Ráno nás přivítá zvesela,
vyrobíme si krásného anděla.