Úvod > Pro rodiče > Ukliďme svět, ukliďme Česko- poděkování

Ukliďme svět, ukliďme Česko- poděkování

16.4.2016

V sobotu 16. 4. 2016 proběhla celorepubliková akce „Ukliďme Česko“. Na tento den bylo naplánováno přes 1600 úklidů. V Pivíně se uklízelo také. U školy se sešlo asi 20 dobrovolníků, kterým čisté prostředí není lhostejné. Společně jsme třídili odpad u lesa a v okolí. Kromě úklidu jsme si užívali i krásné slunečné počasí a procházku po okolí. Po dobře vykonané práci jsme si opekli špekáčky. Děti dostaly malou sladkou odměnu a diplom. Děkuji všem účastníkům úklidu a společně doufáme, že pořádek vydrží co nejdéle.
                                                                                                                                                                     Lenka Sokolová, předsedkyně SRPŠ při ZŠ Pivín

m_P4162070.JPG
Další foto najdete ve fotogalerii.