Úvod > Aktuality > Divadelní představení Čert a Káča

Divadelní představení Čert a Káča

5.11.2015

Ve čtvrtek 5. 11. 2015 jedeme na divadelní představení „Čert a Káča“. Jedná se o výpravnou činoherní pohádku o hubaté Káče, která by se ráda vdávala. U muziky si zatančí s tajemným cizincem – čertem. Čert ji odnese do pekla, ale pak toho pořádně lituje, protože Káča je horší než deset Luciferů. Naštěstí je tu ovčák Jíra a tak nakonec všechno dobře dopadne. Účinkuje osmičlenný soubor litvínovského „Docela velkého divadla“. Vstupné je 65 Kč + vlak 23 Kč. Sraz žáků je v 7. 30 hodin u školy, odjezd vlakem v 7.47 hodin. Návrat ve 12. 10 hodin. S sebou si žáci vezmou vhodné oblečení, pláštěnku, svačinu, pití, případně peníze na útratu. Po obědě odchází žáci domů, přihlášení žáci zůstávají ve školní družině.