Úvod > Škola > Aktuality > Dopravní hřiště

Dopravní hřiště

20.12.2016

V úterý 20. prosince 2016 se zúčastní žáci 3., 4. a 5. ročníku zimní části výuky na dětském dopravním hřišti v Prostějově. Výuka probíhá v prostorách KaS – centra v době od 8. 30 do 10. 00 hodin a bude zaměřena na rozšíření praktických dovedností (1. pomoc, jízda zručnosti na kole, základní opravy kola a řešení situací na křižovatkách).
Sraz žáků je v 7. 30 hodin u školy, odjezd vlakem 7. 47 hodin, návrat vlakem v 11. 59 hodin. Výuka je pro žáky 4. ročníku zdarma, ostatní ročníky platí 10 Kč + všichni 24 Kč na vlak.
S sebou: vhodné oblečení, pláštěnku, svačinu, pití, případně peníze na útratu, obuv do tělocvičny a přilbu.

m_img.obrazky.cz.jpg